Lesní vila

max. 38 osob | max. 15 místností

Poloha

Poloha

V kouzelném prostředí přírodního parku Česká Kanada, pod zříceninou hradu Landštejna, na samotě mimo turistické stezky. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy a rybníky, se stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku a běžky v zimě.


Popis

Popis

Lesní vila má obytnou plochou ca. 300 m2. K odpočinku a sportu slouží velká louka, bazén se solárním ohřevem, velké ohniště a dětské hřiště. Rybníky, tenis a další rekreační možnosti jsou v blízkém okolí.

Lesní vilu lze ideálně využít buď pro menší skupiny v jednotlivých apartmánech, nebo celou vilu pro velké skupiny na společné setkání. Vhodné i na svatby, oslavy a teambuilding. Pro hodně velké skupiny je možné současně pronajmout i Velkorysou chatu s velikou krytou terasou 15x4 m, vzdálenou ca. 80 m.
Venkovní posezení 12x6 m se stoly a židlemi pro 40 osob. Dětské hřiště, ping pong, pračka, sušička, stolní a venkovní gril, sušička na houby a wifi internet zdarma zpříjemňují pobyt.

Vila je rozdělená na 3 nezávislé části: apartmány A, B, C. Navíc je ve vedlejší budově klubovna/kolárna a útulný apartmán E pro 4 osoby. Sauna, infračervená sauna, parní lázeň a venkovní bazén jsou společné pro všechny apartmány. Každý apartmán má sprchu a WC, vlastní kuchyň, sklokeramickou nebo indukční varnou desku, komfortní troubu, ledničku, mrazák, myčku, mikrovlnnou troubu, vlastní TV se záznamem pořadů.


Místnosti

Místnosti

3x ložnice s 2 lůžky

2x ložnice s 3 lůžky

2x ložnice s 4 lůžky

1x matrace ve špičce pro mladistvé s 4 lůžky

1x matrace ve špičce pro mladistvé s 6 lůžky

Při pronájmu celé vily je společenská místnost do 28 osob v apartmánu A, takže se dají použít další obýváky na spaní: Při více než 28 osobách se dá použít ložnice vedle společenské místnosti na další stoly, nebo 12 míst je u stolu v apartmánu B.

2x obývák-ložnice s 1 lůžkem

1x obývák-ložnice s 2 lůžky

1x rezervní místnost s 2 lůžky a vlastním WC a sprchou na přání

1x apartmán E se 4 lůžky na přání


Sociální zařízení

Sociální zařízení

6 sprch, 6 WC, 1 parní box s masážní sprchou a infračervenou saunou pro 2 osoby, finská sauna cca 8 osob.
Koupelna u sauny se dá použít i pro vozíčkáře.


Vybavení

Vybavení

3 kuchyně: 3x elektrický sporák s grilem, 3x indukční varná deska, 3x myčka, 4x lednička, 2x mrazák, 3x mikrovlny, 3x varná konvice. 2xpračka, 2x sušička, velký el. bojler, vlastní studna, TV satelit a internetová TV se záznamem, internet, krb, krbová kamna, ohniště, venkovní gril a elektrický stolní gril, venkovní bazén se solárním ohřevem.


Vytápění

Vytápění

Elektrické podlažní topení a elektrické radiátory, krb, krbová kamna s teplovzdušným rozvodem do všech apartmánů a sauny. Sauna má elektrická kamna.


Stravování

Stravování

3 perfektně vybavené kuchyně dávají možnost levného a pohodlného stravování. V okolí je hodně restaurací s dobrou a výhodnou nabídkou. Možnost nechat si na objednávku dovézt jídlo a výčepní zařízení.


Doplňující nabídka

Doplňující nabídka

Ve vedlejší budově, 10 m od zadní strany lesní vily, je v přízemí klubovna s ping pongem, hrami, knihami, nebo s možností parkování kol. V 1. patře vedlejší budovy je apartmán E se 3 postelemi a sedačkou rozložitelnou na lůžko. Dole je kuchyňka, sprcha a WC. Vchod do apartmánu je vlastní, oddělen od klubové místnosti shrnovací stěnou.


Parkování

Parkování

Dost místa na parkování přímo u objektu.


Výlety, atrakce, zábava

Výlety, atrakce, zábava

Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu, stojí za podrobnou prohlídku a je zdrojem dobrodružství pro děti i dospělé. V okolí jsou nádherné lesy se spoustou hub, cestiček a cyklotras. Koupání a vodní sporty jsou možné na velkém množství rybníků v okolí. Cyklistika, tenis, golf, koně, honitba nebo pozorování zvířat po domluvě s pronájemcem revíru, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo, dnes národní park, lákají k návštěvě. V zimě běžky hned v okolí a sjezd s vlekem ve vzdálenosti 12 km. Odkazy k mnoha dalším výletům a atrakcím jsou na našem webu.


Popis aktivit, sportu a památek najdete v menu Okolí

Podívejte se na fotky a popis jednotlivých částí v sekci fotogalerie

Ceník ubytování / pronájmu

Lesní vila kapacita max. 38 osob - 15 místností

Minimální délka ubytování 2 noci.

  Hlavní sezóna 2023 Vedlejší sezóna 2023 Vedlejší sezóna 2023
  týden týden víkend
Celá budova max. 34 osob 70 000 Kč

60 000 Kč

27 000 Kč
Apartmán A max. 10 osob 25 000 Kč 22 000 Kč 10 000 Kč
Apartmán B max. 12 osob 24 000 Kč 20 000 Kč 9 000 Kč
Apartmán C max. 12 osob 21 000 Kč 18 000 Kč 8 000 Kč
Apartmán E max, 4 osoby 6 000 Kč 6 000 Kč 2 900 Kč
Kolárna, při pronájmu bez ap. E 1 000 Kč 1 000 Kč 500 Kč

Výpočet ceny za osobu/noc

Poznámky k ceně

  • Cena je vždy za objekt, nezávisle na počtu osob
  • Při více nocích se cena snižuje, prosím o poptávku
  • Svátky mají svůj vlastní tarif, prosím o poptávku
  • Ceny jsou včetně běžného úklidu po odjezdu, pohodový odjezd

Provoz, poplatky, ceny

Last minute

Ceny na osobu si můžete vypočítat ve formuláři z ceny bytové jednotky, počtu osob a počtu nocí. Platí se za bytovou jednotku nezávisle na počtu osob. Při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku.

Lesní vila se 3 apartmány má 32 lůžek, vedlejší budova s apartmánem 4 lůžka a jako rezerva je přídavná místnost v lesní vile s 2 lůžky na přání za příplatek. Pronájem je možný mimo hlavní sezónu i separátně po apartmánech. Prosím o konkrétní poptávku, nabídka bude obratem zaslána. Při velkém počtu možnost pronajmutí navíc Velkorysé chaty blízko lesní vily s 10 - 28 lůžky.

Poplatky obci 10 Kč za dospělou osobu a noc. Elektřina a dřevo dle spotřeby. Zdarma je voda, internet, sauna, parní box, bazén, gril, ping pong, pračka, sušička a používání všeho zařízení. Provoz je celoroční. Možnost ubytování na víkend i během týdne. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Kalendář obsazenosti Lesní vila a jednotlivé apartmány

Vaše poptávka termínu Lesní vila a jedn. apartmány