Lesní vila

max. 38 osob | max. 15 místností

Poloha

Poloha

Lesní vila se nachází v přírodním parku Česká Kanada, 1 km od zříceniny hradu Landštejna, na samotě mimo turistické stezky. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy a rybníky, se stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku a běžky v zimě.


Popis

Popis

Lesní vila se skládá ze 3 samostatných apartmánů, které poskytnou ubytování až 33 osobám. Vila je ideální pro rodinné dovolené, setkání s přáteli, či pro teambuildingy. Apartmány jsou samostatné a při pronájmu celé vily jsou lehce spojitelné. V apartmánu A je navíc velká společenská místnost. Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní, koupelnou a WC. Sauna, parní box, venkovní bazén, pračka, sušička, gril a ohniště, kryté venkovní posezení. Wifi připojení zdarma je samozřejmostí.

Ve vedlejší budově se nachází apartmán E, který má kapacitu 4 osob a je též plně vybaven. Separátně přístupná multifunkční místnost se dá využít za deště na ping pong, nebo na úschovu kol, či na úschovu lyží.


Místnosti

Místnosti

Apartmán A: 2x ložnice se 2 lůžky, 1x ložnice se 3 lůžky, 1x obývací pokoj s 1x rozkládací sedací soupravou, 1x společenská místnost

Apartmán B: 1x ložnice se 2 lůžky, 1x ložnice s 5 lůžky, 1x obývací pokoj s 1x rozkládací sedací soupravou, 5x matrace v podkroví

Apartmán C: 2x ložnice se 3 lůžky, 1x obývací se 2x rozkládacími sedacími soupravami, 4x matrace v podkroví

Apartmán E: 3 lůžka a 1x rozkládací sedací souprava.

Při pronájmu celé vily je společenská místnost do 28 osob v apartmánu A, takže lze použít obývací pokoje na spaní.


Sociální zařízení

Sociální zařízení

6 sprch, 6 WC, 1 parní box s masážní sprchou a infračervenou saunou pro 2 osoby, finská sauna pro 8 osob.
Koupelna u sauny se dá použít i pro lehčí vozíčkáře.


Vybavení

Vybavení

Každý apartmán disponuje vlastní plně vybavenou kuchyní: indukční varná deska, elektrický sporák s grilem, myčka, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice a dostatek nádobí. K dispozici je pračka, sušička, velký bojler, vlastní studna s pitnou vodou, internetová TV se záznamem, Wifi, krb a krbová kamna, klimatizace s tepelným čerpadlem, ohniště s grilem, elektrický stolní gril, bazén se solárním ohřevem, sauna a parní box.


Vytápění

Vytápění

Pobyt v chladných obdobích zpříjemní podlahové topení, elektrické radiátory, krb, krbová kamna s teplovzdušným rozvodem do všech apartmánů i sauny a koupelny. V sauně jsou elektrická kamna. Velmi tichá klimatizace s tepelným čerpadlem výhodně topí a v létě chladí.


Stravování

Stravování

Plně vybavené kuchyně zajišťují hostům vařit si komfortně a výhodně dle vlastních potřeb. V okolí jsou dobré restaurace, některé z nich po domluvě dovezou jídlo.


Doplňující nabídka

Doplňující nabídka

Ve vedlejší budově, 10 m od zadní strany Lesní vily, je v přízemí multifunkční místnost, kde se dá hrát za deště ping pong, nebo s možností parkování kol. V 1. patře vedlejší budovy je apartmán E se 3 postelemi a sedačkou rozložitelnou na lůžko. Dole je kuchyňka, sprcha a WC. Vchod do apartmánu je vlastní, oddělen od dolní místnosti shrnovací stěnou.


Parkování

Parkování

Dost místa na parkování přímo u objektu.


Výlety, atrakce, zábava

Výlety, atrakce, zábava

Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu, stojí za podrobnou prohlídku a je zdrojem dobrodružství pro děti i dospělé. V okolí jsou nádherné lesy se spoustou hub, borůvek, cestiček a cyklotras. Na koupání jsou rybníky v okolí a venkovní bazén. Cyklistika, tenis, golf, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo, dnes národní park, lákají k návštěvě. V zimě běžky hned v okolí a sjezd s vlekem ve vzdálenosti 12 km. Odkazy k mnoha dalším výletům a atrakcím jsou na našem webu.


Popis aktivit, sportu a památek najdete v menu Okolí

Podívejte se na fotky a popis jednotlivých částí v sekci fotogalerie

Ceník ubytování / pronájmu

Lesní vila kapacita max. 38 osob - 15 místností

Minimální délka ubytování 2 noci.

  Hlavní sezóna 2023 Vedlejší sezóna 2023 Vedlejší sezóna 2023
  týden týden víkend
Celá budova max. 34 osob 70 000 Kč

60 000 Kč

27 000 Kč
Apartmán A max. 10 osob 25 000 Kč 22 000 Kč 10 000 Kč
Apartmán B max. 12 osob 24 000 Kč 20 000 Kč 9 000 Kč
Apartmán C max. 12 osob 21 000 Kč 18 000 Kč 8 000 Kč
Apartmán E max, 4 osoby 6 000 Kč 6 000 Kč 2 900 Kč
Kolárna, při pronájmu bez ap. E 1 000 Kč 1 000 Kč 500 Kč

Výpočet ceny za osobu/noc

Poznámky k ceně

  • Cena je vždy za objekt, nezávisle na počtu osob
  • Při více nocích se cena snižuje, prosím o poptávku
  • Svátky mají svůj vlastní tarif, prosím o poptávku
  • Ceny jsou včetně běžného úklidu po odjezdu, pohodový odjezd

Provoz, poplatky, ceny

Last minute

Ceny na osobu si můžete vypočítat ve formuláři z ceny bytové jednotky, počtu osob a počtu nocí. Platí se za bytovou jednotku nezávisle na počtu osob. Při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku.

Lesní vila se 3 apartmány má 33 lůžek, vedlejší budova s apartmánem 4 lůžka. Pronájem je možný mimo hlavní sezónu i separátně po apartmánech. Prosím o konkrétní poptávku, nabídka bude obratem zaslána. Při velkém počtu možnost pronajmutí navíc Velkorysé chaty blízko lesní vily s 10 - 29 lůžky.

Poplatky obci 10 Kč za dospělou osobu a noc. Elektřina a dřevo dle spotřeby. Zdarma je voda, internet, sauna, parní box, bazén, gril, ping pong, pračka, sušička a používání všeho zařízení. Provoz je celoroční. Možnost ubytování na víkend i během týdne. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Kalendář obsazenosti Lesní vila a jednotlivé apartmány

Vaše poptávka termínu Lesní vila a jedn. apartmány