Velkorysá chata

max. 28 osob | max. 9 místností

Poloha

Poloha

V kouzelném prostředí přírodního parku Česká Kanada, pod zříceninou hradu Landštejna, na samotě mimo turistické stezky. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy a rybníky, se stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku a běžky v zimě. Vhodné i na svatby, oslavy a teambuilding. Pro hodně velké skupiny je možné současně pronajmout i Lesní vilu.


Popis

Popis

Velkorysá chata disponuje 190 m2 plochy a nabízí komfort pro až 29 osob včetně přistýlek. Hosté mohou využít zastřešenou terasu, která se rozkládá po celé délce domu. Chata má velkou společenskou místnost. K dispozici je i krytý prostor pro kola, lyže či hraní ping pongu.


Místnosti

Místnosti

4x ložnice se 2 lůžky

1x ložnice se 4 lůžky

1x obývací pokoj se 5 lůžky: 1x palanda a 3x rozkládací sedací souprava

Podkroví s 8 matracemi

1x dolní místnost se 4 lůžky


Sociální zařízení

Sociální zařízení

5 sprch, 5 WC, venkovní sprcha k bazénu

Sauna pro 6 osob

Koupelna u společenské místnosti: sprcha i WC jsou vhodné i pro lidi s lehkým tělesným postižením.


Vybavení

Vybavení

Elektrický sporák s grilem a vařením v páře, indukční varná deska, myčka, 2x lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar na zrnkovou a mletou kávu, kuchyňský robot. Pračka, sušička, velký el. bojler, vlastní studna s pitnou vodou, internetová TV se záznamem, wifi, krbová kamna, ohniště, venkovní gril a elektrický stolní gril. Velká terasa se zahradním nábytkem, ping pong a ohniště s grilem. Malé dětské hřiště. Venkovní bazén se solárním ohřevem, sauna.


Vytápění

Vytápění

Elektrické podlažní topení a elektrické radiátory, krbová kamna ve společenské místnosti a krbová kamna v kuchyni s přenosem tepla do všech pokojů při otevřených dveřích. Sauna má elektrická kamna. Klimatizace s tepelným čerpadlem na ohřev i chlazení.


Stravování

Stravování

Perfektně vybavená kuchyně dává možnost levného a pohodlného stravování. V okolí je hodně restaurací s dobrou a výhodnou nabídkou. Možnost nechat si na objednávku dovézt jídlo.


Doplňující nabídka

Doplňující nabídka

Ve vedlejší budově, 10 m od zadní strany Lesní vily, je v 1. patře apartmán E se 3 postelemi a sedačkou rozložitelnou na lůžko. Dole je kuchyňka, sprcha a WC. Dá se případě potřeby pronajmout i k Velkorysé chatě.


Parkování

Parkování

Dost místa na parkování přímo u objektu


Výlety, atrakce, zábava

Výlety, atrakce, zábava

Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu, stojí za podrobnou prohlídku a je zdrojem dobrodružství pro děti i dospělé. V okolí jsou nádherné lesy se spoustou hub, borůvek, cestiček a cyklotras. Na koupání jsou rybníky v okolí a venkovní bazén. Cyklistika, tenis, golf, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo, dnes národní park, lákají k návštěvě. V zimě běžky hned v okolí a sjezd s vlekem ve vzdálenosti 12 km. Odkazy k mnoha dalším výletům a atrakcím jsou na našem webu.


Popis aktivit, sportu a památek najdete v menu Okolí

Podívejte se na fotky a popis jednotlivých částí v sekci fotogalerie

Ceník ubytování / pronájmu

Velkorysá chata kapacita max. 28 osob - 9 místností

Minimální délka ubytování 2 noci.

  Hlavní sezóna 2024 Vedlejší sezóna 2024 Vedlejší sezóna 2024
  týden týden víkend
Velkorysá chata 55 000 Kč 45 000 Kč 19 000 Kč

 

Výpočet ceny za osobu/noc

Poznámky k ceně

  • Cena je vždy za objekt, nezávisle na počtu osob, až do 21 osob, + 8 osoby příplatek 150 Kč na osobu a noc
  • Při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku
  • Svátky mají vlastní tarif, při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku
  • Ceny jsou včetně úklidu po odjezdu, pohodový odjezd

Provoz, poplatky, ceny

Last minute

Prosím o poptávku, obratem pošlu nabídku. Chata nabízí vysoký komfort pro 14 (16) osob při 2 osobách na pokoj, nebo  výhodnou cenu na lůžko pro větší skupiny do 29 osob, včetně 8 matrací ve vystavěné špičce pro mladistvé. Dohromady pro větší skupiny se dá navíc pronajmout také lesní vila do 33 osob a menší chata pro 4 osoby u lesní vily. Nízké vedlejší náklady díky velice dobré izolaci, LED osvětlení a vlastní studna s pitnou vodou a internet zdarma.

Kalendář obsazenosti Velkorysá chata

Vaše poptávka termínu Velkorysá chata