Velkorysá chata

max. 30 osob | max. 8 místností

Poloha

Poloha

V kouzelném prostředí přírodního parku České Kanady pod zříceninou hradu Landštejna, na samotě mimo turistické stezky, nedaleko rybníka a tenisového kurtu. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy a rybníky, se stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku. Nádherná poloha, ca. 80 m od Lesní vily, schovaná na mýtince mezi stromy zaručuje soukromí. Chata je na konci lesní cesty schovaná za stromy, takže se s Lesní vilou neruší. Jiní sousedé nejsou.


Popis

Popis

Velkorysá chata s ca. 190 m2 užitné plochy nabízí vysoký komfort pro 12-16 osob při 2 osobách na místnost, nebo velice výhodnou cenu na lůžko pro větší skupiny do 30 osob včetně všech přistýlek a 8 lůžek pro mladistvé na matracích ve vystavěné špičce. Vhodné i na svatby, oslavy a teambuilding. Pro hodně velké skupiny je možné současně pronajmout i Lesní vilu.
Chata je velice dobře vybavená. Sauna, venkovní bazén se solárním ohřevem, ping pong, venkovní posezení, gril, ohniště a dětské hřiště zpříjemňují pobyt.
Nádherná veliká terasa 15 x 4 m = 60 m2 po celé délce domu a pod ní krytý prostor 9,5 x 3,75 = 35 m2 na auto nebo na kola, nebo na hraní ping pongu. U hlavního vchodu je postavena velká šatna 3,4 x 1,5 m = 5 m2, záchod a venkovní sprcha k bazénu.


Místnosti

Místnosti

3x ložnice s 2 lůžky

1x ložnice s 3 lůžky

1x ložnice se 4 lůžky

1x obývák/ložnice se 4 lůžky

1x relaxační místnost jako rezerva na spaní s 4 lůžky

1x prostor ve špičce pro mladistvé s 8 matracemi

1x společenská místnost se stoly a židlemi do 28 osob, další stůl a židle mohou být v přilehlé místnosti a všichni jsou tak v jednom prostoru. Navíc má obývák 16 míst na sezení a stolky mají nastavitelnou výšku.


Sociální zařízení

Sociální zařízení

5 sprch, 5 WC, venkovní sprcha k bazénu
Sauna, ca. 5 m2 pro 2 osoby vleže nebo 6 vsedě
Koupelna u společenské místnosti ca. 3.5 m2, WC a sprcha jsou pro lehké vozíčkáře


Vybavení

Vybavení

Elektrický sporák s grilem a vařením v páře, velká sklokeramická indukční varná deska, myčka, 3x lednička, mrazák, mikrovlny s grilem a horkovzdušnou troubou, varná konvice, kávovar, kuchyňský robot. Pračka, sušička, velký el. bojler, vlastní studna, sat-TV, internetová TV se záznamem, internet, 2x krbová kamna, ohniště, venkovní gril a elektrický stolní gril, venkovní bazén se solárním ohřevem.


Vytápění

Vytápění

Elektrické podlažní topení a elektrické radiátory, krbová kamna ve společenské místnosti a krbová kamna v kuchyni s přenosem tepla do všech pokojů při otevřených dveřích. Sauna má elektrická kamna.


Stravování

Stravování

Perfektně vybavená kuchyně dává možnost levného a pohodlného stravování. V okolí je hodně restaurací s dobrou a výhodnou nabídkou. Možnost nechat si na objednávku dovézt jídlo.


Doplňující nabídka

Doplňující nabídka

Ve vedlejší budově, 10 m od zadní strany lesní vily, je v přízemí klubovna s ping pongem, hrami, knihami, nebo s možností parkování velkého množství kol.

V 1. patře vedlejší budovy je apartmán E, 28 m2, se 3 postelemi a sedačkou rozložitelnou na lůžko 195x120 cm. Stůl, židle, stolek, skříňky, TV.  Dole je kuchyňka 4 m2, s mini troubou a grilem, mikrovlnnou troubou, 2x indukčním vařičem, elektrickou remoskou, varnou konvicí a ledničkou. Sprcha a záchod má 1.5 m2. Vchod do apartmánu je vlastní, oddělen od klubové místnosti shrnovací stěnou. Elektrické přenosné olejové radiátory. Vlastní venkovní posezení. Při pronájmu separátní budovy mají přednost nájemníci Lesní vily nebo Velkorysé chaty. V případě pronájmu apartmánu E jinými nájemníky se dá dolní díl používat jen jako úložna kol.

Voda, internet a úklid po odjezdu je v ceně, platí se jen rozpočet proudu dle spotřeby a poplatek obci 10 Kč za noc, jen dospělí.


Parkování

Parkování

Dost místa na parkování přímo u objektu


Výlety, atrakce, zábava

Výlety, atrakce, zábava

Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu, stojí za podrobnou prohlídku a je zdrojem dobrodružství pro děti i dospělé. V okolí jsou nádherné lesy se spoustou hub, cestiček a cyklotras. Koupání a vodní sporty jsou možné na velkém množství rybníků v okolí. Cyklistika, tenis, golf, koně, honitba nebo pozorování zvířat po domluvě s pronájemcem revíru, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo, dnes národní park, lákají k návštěvě. V zimě běžky hned v okolí a sjezd s vlekem ve vzdálenosti 12 km. Odkazy k mnoha dalším výletům a atrakcím jsou na našem webu.


Popis aktivit, sportu a památek najdete v menu Okolí

Podívejte se na fotky a popis jednotlivých částí v sekci fotogalerie

Ceník ubytování / pronájmu

Velkorysá chata kapacita max. 30 osob - 8 místností

Minimální délka ubytování 2 noci.

  Hlavní sezóna Vedlejší sezóna Vedlejší sezóna
  týden týden víkend
Velkorysá chata 39 000 Kč 30 000 Kč 16 000 Kč

 

Výpočet ceny za osobu/noc

Poznámky k ceně

  • Cena je vždy za objekt, nezávisle na počtu osob, až do plného obsazení.
  • Při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku
  • Svátky mají vlastní tarif, při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku
  • Ceny jsou včetně úklidu po odjezdu, pohodový odjezd

Provoz, poplatky, ceny

Last minute

Prosím o poptávku, obratem pošlu nabídku. Chata nabízí vysoký komfort pro 14 (16) osob při 2 osobách na pokoj, nebo velice výhodnou cenu na lůžko pro větší skupiny do 30 osob, včetně 8 matrací ve vystavěné špičce pro mladistvé. Dohromady pro větší skupiny se dá navíc pronajmout také lesní vila do 33 osob a menší chata pro 4 osoby u lesní vily. Při společném nájmu obou objektů se dá sedět pohromadě na kryté terase 4x15 m Velkorysé chaty. Nízké vedlejší náklady díky velice dobré izolaci, LED osvětlení a vlastní studna bez poplatků za vodu a internetu zdarma.

Kalendář obsazenosti Velkorysá chata

Vaše poptávka termínu Velkorysá chata